Rolety okienne - opinie, ceny , oferty, Szczecin Rolety Szczecin

Nasz przedstawiciel na Szczecin

Nr tel.
+ 48 504 385 208

E-mail
biuro@roletko.pl
serwis@roletko.pl


Rolety Szczecin


Rolety, plisy i żaluzje okienne zdobywają coraz większą popularność wśród osób, które urządzają swoje "cztery kąty". Dzięki nim można nie tylko regulować w dowolny sposób dostęp światła dziennego, ale także uchronić się przed ciekawskimi sąsiadami.

Są to urządzenia niedrogie i łatwe w montażu oraz eksploatacji, co znacznie przemawia na ich korzyść. Poza tym bardzo poprawiają estetykę wnętrz, w których są montowane - można je dostosować pod względem wzorów i kolorów niemalże do każdego rodzaju wnętrza - zarówno minimalistycznego jak i bardzo bogatego i dopracowanego pod względem szczegółów.

W naszej firmie znajdą Państwo bogatą ofertę rolet, żaluzji i plis okiennych - w dowolnych wzorach i k

Montujemy rolety, żaluzje, plisy i inne załony okienne

Eleganckie zasłony żakardowe

Wybór odpowiednich osłon okiennych jest uzależniony od wielu ważnych czynników. Trzeba mieć na uwadze m. in. styl, w jakim dane pomieszczenie jest utrzymane. Obecnie, pomimo dynamicznie zmieniających się trendów, nie brakuje zwolenników tradycyjnych, klasycznych aranżacji, które wymagają stosownej oprawy. Do takich właśnie wnętrz idealnie pasują żakardowe zasłony.
Zalety zasłon żakardowych

Żakardowe zasłony niezmiennie od lat wzbudzają niemałe zainteresowanie. Powodów jest sporo. Wynika to z właściwości, jakimi odznacza się żakard. Jest to miękka i jednocześnie bardzo elastyczna tkanina, która po zawieszeniu w oknie układa się w przyjemne fale. Zasłony te odznaczają się zatem bardzo wysokimi walorami estetycznymi. Sprzyjają tworzeniu w pomieszczeniu przytulnej atmosfery, co przekłada się na dobre samopoczucie osób w nim przebywających. Opisując zalety zasłon żakardowych, nie można pominąć stricte praktycznych aspektów. Osłony te doskonale nadają się zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce automatycznej (oczywiście wymagany jest tu odpowiedni program). Nie ma ponadto konieczności ich prasowania, ponieważ się nie gniotą.

Bogaty wybór

Zasłony żakardowe są dostępne w wielu wariantach, jeśli chodzi o kolorystykę oraz wzornictwo, ale nie tylko. Można zaopatrzyć się w modele pojedyncze bądź wielowarstwowe. Te pierwsze znakomicie nadają się na okno w pokoju dziennym, albowiem są lżejsze i bardziej powiewne. Zasłony wielowarstwowe świetnie natomiast sprawdzą się w sypialni, gdyż nie będą przepuszczały zbyt wiele światła. W sypialni ważne jest zaś to, by panowała tutaj atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi.

Jeśli zaś chodzi o efekty wizualne, to niezwykle pięknie prezentują się zasłony uszyte z delikatnie nabłyszczanej przędzy, która w blasku słonecznych promieni niesamowicie się mieni. Można również postawić na ciekawe desenie – niezawodne są chociażby kwiatowe motywy. Sporą popularnością cieszą się również zasłony z „wymalowanymi” nań krajobrazami bądź portretami – wrażenie wizualne jest wówczas naprawdę niesamowite.
Wszystko w jednym miejscu. Wszystko do okien. Rolety, plisy, żaluzje dla Twojego domu.